Jdi na obsah Jdi na menu
 


poradenství a pomoc

5. 1. 2007

Vítám vás na této stránce. Zde se dozvíte, jaké možnosti jsem schopná vám nabídnout z psychotrionické praxe. Pokud byste rádi informace o masážích, které jsou také jedním ze způsobů pomoci v nemoci, tak prosím klikněte na příspěvek Masáže.

Člověk, který ke mě přichází ve stresu, musí odcházet s vnitřním pocitem, že alespoň polovinu starostí dokáže vyřešit. Protože vše má svůj původ i řešení. Mým úkolem je rozebrat situaci a lidi v ní hrající svou úlohu tak dokonale, že pojmenuji podstatu problému. Známe-li původ nemoci, známe i ozdravný proces, ukážeme-li na centrum problému, známe cestu ze starostí ven. A ovzduší, ve kterém tazatel žije, se vyčistí. Neznamená to však, že bych pravdu upravovala. Říkám ji tak jednoduše, jaká je. Pokud jste se rozhodl či rozhodla změnit prostředí, práci či partnera nebo pokud se vám stále vrací obdobná situace či podobní partneři, doporučuji začít od sebe samé či samého. Mozek je jako počítač. Pracuje pouze s informacemi, které jsou uložené v paměti. Ty ho řídí. Pokud chceme změnit svůj život, nepřitahovat stejně problematické partnery, či situace, musíme změnit kódy uložené v naší databázy. Ty si můžeme nést z dětství, prenatálního vývoje či minulého života. V každém případě je potřeba začít. . . . . . .a nepřestávat, dokud všechny informace v podvědomí uložené nezměníte. Vše se řídí zákonem, co vyzařujeme, to přitahujeme. Musíme vyzařovat takovou energii, jakou chcete přitahovat.

Pokud máte jakékoli dotazy, zde je můžete zanechat. Nejpozději do 2 dnů odpovím. Pokud máte potřebu inkognita, pošlete e-mail na adresu: vuneblanky@seznam.cz  nebo na ICQ: 272-726-412, přezdívka mandragora a Skype: přezdívka Mandragora11.

Postupuji takto: rozeberu datum Vašeho narození a pokud máte problém, tak i datum narození partnera či partnerky a dále se podívám do karet. Odpověď zašlu dobírkou na vaší adresu nebo po předchozí platbě přez internet .

Pokud budete potřebovat poradit s vaším zdravíčkem, odpověď zasílám ZDARMA. Vizemi určím  postupný vývoj, preparáty i podpůrnou alternativní léčbu. Určím i vývoj a dobu, po kterou se budete z problému dostávat. Pokud si zakoupíte preparáty ode mne, budu vám ZDARMA pomáhat na dálku a nejlépe osobně pomáhat léčivou energií, abyste se uzdravili co nejdříve.

Vaše čarodějka Blanka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Dotaz :-)

(Risa, 13. 8. 2014 14:23)

Chtěla jsem se zeptat zda se se schopností např. vidět duchy, předvídat budoucnost nebo prostě pociťovat nadpřirozené věci musíte narodit nebo to lze získat i v průběhu života. V posledné době se o duchovno apod. dost zajímám a lákají mě i temnější věci. :-))