Jdi na obsah Jdi na menu
 


Věštby

Motto: Mluv méně s jinými a více se sebou.

Věštbu provádím kartami jednohlavými, tarotovými,obrázkovými, na přesnější odpovědi používám svého vnitřního zraku: vhledu či intuice.

Každou seanci začínám numerologickým rozborem, ze kterého vyčtu základní informace o příchozím klientovi, o jeho životě i o zdravotních potížích. Karty používám různé, jednohlavé, obrázkové i taroty. Podle potřeby i podle potřeb klienta.

Zásada č.1: z etických důvodů neříkám smrt a před úrazy pouze varuji. Každá informace je nositelem energie, kterou mohu člověka nakódovat a tím se stává ještě nebezpečnější, než když ji nezná.

Zásada č.2: člověk, který ke mě přichází ve stresu, musí odcházet s vnitřním pocitem, že alespoň polovinu starostí dokáže vyřešit. Je na mě, abych našla řešení, protože vše má svůj kořínek někde hluboko ve tmě. Mým úkolem je rozebrat situaci a lidi v ní hrající svou úlohu tak dokonale, že pojmenuji podstatu problému. Známe-li původ nemoci, známe i ozdravný proces, ukážeme-li na centrum problému, známe cestu ze starostí ven. A ovzduší, ve kterém tazatel žije, se vyčistí. Neznamená to však, že bych pravdu upravovala. Říkám ji tak jednoduše, jaká je.Část věštby, která se týká zdravotního stavu je ZDARMA. Pokud ke mě přichází člověk, který potřebuje řešit pouze své zdraví, tak za to peníze nepřijímám. Podrobným rozborem se dostaneme k podstatě problému a dále nahrhuji řešení. Proto dotazy týkající se této problemytiky řeším i bez nároku na platbu. Potřebuji jednoduchý popis problémů, jméno a datum narození. Když klient či klientka po doporučení dále spolupracuje, nabízím psychotronickou pomoc zdarma. Efekt se díky energii zesiluje.

,,Pravda je jenom jedna. Nedá se ani ukřičet, ani vyhnat z domu." Z knihy Babička od Boženy Němcové

Chatujte o všem, co vás zajímá, trápí, dráždí..... na co hledáte odpovědi.


 

 


 

< Ukázky věšteb:


Dnes je 28.6.2008

Ve čtvrtek po velkém krupobití mi volal jeden z mých stálých klientů, že se mu stala nepříjemnost, nechal otevřený balkon a byl vytopený. Počítač, na kterém potřeboval pracovat, že musel dát do opravny. A že prý, kdy bude hotov. Ve vizi jsem viděla jakousi vypůjčenou záměnu a karty mi ukázaly, že pracovat bude hned další den. A tak jsem mu to i řekla. Po té jsem s ním mluvila v sobotu a říkal mi, že to vůbec tak nevypadalo a vše že dopadlo přesně podle věštby. Vypůjčenou záměnou byl jiný procesor, který opravář nainstaloval a večer o půl osmé mu volal, že si pro přístroj může přijet. 

 

 

 

Miroslav mladší

Míra bude vždy běžcem na krátké tratě. Nemá výdrž, na nic nemá trpělivost. I když by ho bavilo pracovat kdekoli, byť v penzionu, nesmí mít nad sebou nikoho z rodiny. Je to diktátor, i když bude mít dušičku maličkou. Nerad se podřizuje a má velké problémy s uznáváním autority. Já svým psychotronickým působením mohu poupravit jeho přizpůsobení, jeho zodpovědný přístup, ale jeho povahový rys se dá upravit pouze za spolupráce s ním. Musel by si uvědomovat své špatné povahové stránky a zároveň je chtět napravit. Navíc ho zbavuji starých psychických bloků, které u něho vznikly v době Vašeho nepovedeného manželství. Hádky, strach, nejistota. To všechno se v něm míchalo a do dnes i míchá. V kartách se mi ukázalo, že má nějakou dívku. Mezi nimi jsou vzájemné sympatie, ale dlouho jim tento vztah nevydrží. Brzy se rozpadne. Vaše starosti nebudou tímto problémem za dveřmi, bohužel přicházejí ruku v ruce jedna za druhou a tak očekávejte neférové jednání i od Vlasty a řekla bych, že to mezi Vámi bouchne někdy na jaře. Co se týče práce Vašeho Míry, tak to nijak slavně nevidím. Bude to jako zatěžkávací zkouška Vaší nervové soustavy. V únoru ho vidím nedělat a Vás, jak to trápí. Brzy ho bude mrzet, že se pro odchod ze školy rozhodl. Leden – pohyb mezi mámou, babičkou a Vám jakoby se vyhýbal. Únor – asi ho chytíte pod krkem, vidím ho sedět u své postele, je tam sám a strašně brečí. Už se konečně začíná bát a začíná věřit, že od Vás to nejsou výhrůžky. Od března ho vidím, jak je vzteklý, je pryč z domu a pracuje. Sice s odporem, ale podřizuje se. A bude tam pár měsíců. Asi to bude nějaké nařízení, mám pocit Vašeho zásahu. Pak by měl být konečně na chvíli čas klidu. V listopadu ho někdo odváží domů. Pak ho vidím sice napůl spokojeného, ale se strachem. Už si nedovolí takto vyskakovat. To, že se chová jako floutek, je jeho maska, je to přetvářka. Ve své podstatě není tak zkažený. Je to přetvářka proto, že mu to zatím vycházelo.

Vy sám byste potřeboval zklidnit svoje emoce a tím i pozměnit postoj k jednotlivým situacím. Váš problém je v nevyřešeném vztahu s Vaší matkou. Doporučila bych se podívat do minulého života, co jste spolu prožívali a v čem pokračujete,nebo-li co nemáte vyřešeného. Pak bychom podvědomí od těchto zatěžujících informací vyčistili a Vy byste mohl začít svůj život prožívat v partnerském vztahu svobodněji.

Hana

Karty ukazují, že Vás tlačí nějaká změna. Možná byste jí chtěla projít, ale moc se Vám to nepovede. Jinak by šlo o změnu s velmi pozitivním koncem, kdybyste došla až do konce. Ukazují se mi stará pouta vztahu, jak byste je chtěla zpřetrhat, jak byste chtěla být svobodnější, ale protože se i moc nevěříte, tak se to oddálí. váš vztah se stejně rozpadne, ale řádově až tak za 6 - 10 let. Vidím Vašeho muže, jak čeká, jestli si to nerozmyslíte. Do 1 roku vidím, jak vcházíte opatrně do svého bytu a nemáte čisté svědomí. Stále ještě nebudete mít v životě tu svobodu, kterou byste si přála. Váš vztah k přítelovi: srdce máte bolavá, i když stále doufáte, že se vše vyřeší. Máte v tuto chvíli všeho dost. A je ve Vás strach z něčeho, co asi nedokážete pojmenovat a co by mohlo nastat. Možná strach z neznáma. Ale v hlavě máte bojového ducha. A asi nevíte přesně, jak bojovat. Manžel ví, že chce zasahovat do Vašeho života, i když to tak mnohdy nevypadá, je si jistý, že hodně záleží na něm a na jeho rozhodnutí. Je si dost jistý sám sebou. V jeho životě se objevuje i jiná žena, jako ve Vašem. Na Vaše rozhodování má a bude mít vliv nějaká starší žena. Dále se mi ukazuje nějaký jiný muž, který o Vás jeví zájem, ale od Vás nepřichází jasná odpověď. Tváříte se bezstarostně, ale skutečnost je jiná. Máte v sobě strach a ten brzdí Vaše kroky a Váš život jako takový. Vidím úředníka, jak by měl řešit něco ve společnosti s majetkem,peníze se mi ukazovaly v rukou Vašeho přítele. Ale asi si na ně nesáhne, vidím je tak, že nebudou na dosah a bude přemýšlet, co s tím. Vás vidím,jak na majetek poukazujete a jak se s ním dohadujete, jak ho do něčeho tlačíte. Ať s tím něco udělá. Tak asi do půl roka. Možná i dříve. Kolem partnera je skupinka lidí, kterou on ovlivňuje. Vás vidím mimo tuto skupinku, jakoby jste byla mimo, sama v sobě. I když si myslím, že jste dost společenská.

 

Pavlína

postoj a pocit Romana vůči Pavlíně: V myšlenkách mu probíhá zloba a materiálno, kterým Pavlínu zabezpečuje a tím si ji udržuje. Ví, že ji ještě chvíli bude zabezpečovat, ale také počítá s tím, že pokud se bude dlouho takto zlobit a nebude pokorná, tak že s ní skončí definitivně. Zatím to konkrétně neřeší. Na srdci má pocit, že té její nevyrovnané povahy má plné zuby, že ho to přestává bavit a dále že to zatím nechce komentovat. Nechce se s ní momentálně ani vidět. Ví, že v budoucnu ji zkontaktuje a také ví, že ona bude ta, která bude muset mít hlavu zkloněnou. Dělat teď momentálně nechce vůbec nic a ví, že potřebuje čas na to, aby se ji chtěl ozvat. Má teď i docela hodně starostí. Pavlína vůči Romanovi: V hlavě nosí iluzi, ve které si maluje svou budoucnost. Doufá, že se sluníčko dostaví, že bude lépe. Na srdci má smutek, říká o tom karta neúspěchu. Ví, že nemůže udělat nic, že ji nezbývá nic jiného než to, co ji naznačuje karta soužení. Něco ji svazuje nohy i ruce, aby udělala cokoli na nápravu. Ve své podstatě věří v dobré zakončení, ale uvnitř sebe prožívá souboj. Co ji karty radí? aby Pavlína udělala: karta, která říká o zabezpečení, o práci, o dobrých materiálních vztazích. Karty radí, aby se potopila v práci, aby se zabezpečila a nehleděla na iluze a na fantazii. Měla by se obrnit trpělivostí a měla by nechat věci volně plynout. Co ji tento týden čeká: Karty ukazují na nějakého kamaráda, který ji pomáhá, je tam materiální či fyzická pomoc od někoho, kdo je ji nějakým způsobem blízký. V tuto chvíli nejde o milence – nejde o Romana. Dále karty ukazují na nějaký rozumový přístup týkající se něčeho materiálního - možná bude řešit něco s manželem a ukazuje se nejistota v souvislosti s bydlením. Ve skutečnosti jde jenom o pocit, zatím nejde o faktický stav a ani o nebezpečí. Milenecký vztah: Koncem týdne vidím Pavlínu docela smutnou. Chybí ji náboj a bude mít pocit chladu kolem sebe. Proč tento stav? Jeví se mi to jako návratnost něčeho, čím škodila někomu jinému. Vidím, jak někoho pomlouvá, jak hájila sama sebe, jak nemluvila pravdu, jak toho, komu to vykládala, lživě přesvědčovala. Vyzařovala z ní velmi studená energie, která se ji teď vrací. Tím člověkem, kterého pomlouvala, je muž.

Karel

Z karet je možné vyčíst, že momentální Váš vztah nejspíše s Denisou je na velmi dobré úrovni. Do budoucna se však tak hezký vztah už neukazuje. Ona má něco nevyřešeného s nějakým mužem, budou mezi nimi velké spory a je zde také ještě dítě, o které povedou spory. Asi ona zvítězí. Dále se mi ukazuje, že do jejich záležitostí strká nos nějaká další ženská. Viděla jsem malé tmavovlasé dítě. Vy budete řešit nějaké spory o majetek, nějaké nepříjemnosti a ještě stále nevidím definitivní výsledek. Já si už nepamatuji, jak je to ve Vašem životě s dětmi, ale ukazovala se mi dcera, která bude mít nepříjemnosti na cestách, či místech mimo domov a vše se v dobré obrátí. Ukazují se mi nějaké hádky a starosti kvůli majetku a snad i kvůli dítěti. Mezi Vámi a Vaší momentální přítelkyní jsou i bude mnoho záležitostí, které Váš společný vztah budou rušit, až se docela rozpadne. Ještě za rok Vás spolu vidím, jak se setkáváte, za dva so to protrhává a narušuje to nedorozumění a dále se mi ukázala ve Vaší náruči úpně jiná žena. Asi neumřete na nezájem, ale nebude to klidný život, který Vás čeká.

 

Pracovně tedy, paneKarel,nic moc, i když Vaše aktivity neutuchají. Snaha je, snad i nějaká jistota, ale asi těžko stačíte pokrýt všechny své potřeby. Ukazuje se zde i nějaká žena, se kterou se znáte a která Vám přinese nějakou dobrou nabídku k výdělku. Vy ji nejspíš nepřijmete. Budete hledat něco příznivějšího.

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověď pro Lucii Perničku

(čarodějka Blanka, 10. 10. 2007 19:07)

Co dělat, když láska mezi manžely umírá? Odpověď na tuto otázku není jednoznačná, ale vždycky je to individuelní záležitost. Z jakých důvodů to neklape a jestli to náhodou není to nejjednodušší, co se dá udělat, utéct k jinému. A co dál? Co když za pár let v tom novém vztahu nastane proces jednotvárnosti opět a co pak? To budete zase utíkat jinam? Pokud si člověk nevyřešil své nedostatky a hledá nepřímé řešní své bolesti, tak je pravidlem, že se situace a chyby v nich opakujeme kolem dokola. Co vyzařujete, to přitahujete. Vyzařujete - li neschopnost řešit třeba nesoulad vzniklý z nedostatečné komunikace, bude nás přitahovat takový protějšek, ve kterém je
stejný povahový rys, jako u původního. A proto se tomu samému problému nemáme šanci vyhnout. U Vás se mi ukazuje, že pokud byste otevřela problém mezi Vámi a manželem a vyřešila jej, přejde Vás potřeba někam unikat. Přemýšlejte o tom!

laska na prvni pohled

(maruska 4.10.08, 3. 10. 2007 17:29)

seznamila jsem se s mladym muzem a zamilovali jsme se do sebe .je mi ale 39 a jemu 22let.nevim co stim jsem rozvedena 5 let

partnerske problemy

(lucie Pernicka, 23. 9. 2007 17:04)

Jsem vdana a uz mi to tolik neklape a miluji jineho co mam delat?uz nemuzu ani vedle neho spat

odpověď

(čarodějka Blanka, 12. 9. 2007 12:58)

K tomu, abych se podívala do Vašeho vztahu potřebuji Vaše datum narození i datum Vašeho partnera. Dále věštby nedělám zadarmo, ale jsou hrazené. Ceny jsou v Ceníku, odpověď na jednu otázku je za 200,- Kč a celková věštba je za 500,- Kč. Blanka Malá

Partnerské problémy

(Elena, 12. 9. 2007 8:50)

Mám přítele,mám ho ráda,on tvrdí,že mně má rád,říká at´ vydržím,že všechno bude dobré.Má soukromé problémy a jsou kolem něho lidé,kteří dělají vše proto,aby jsme spolu nebyli,nechápu proč mají na něj takový vliv,proč je tak nervozní.když se ozvou.Nechce se svěřit.Máme šanci?