Jdi na obsah Jdi na menu
 


Příběhy

6. 1. 2007

Máte rád(a) lehké šimrání pod bránicí? Dělá vám dobře číst či psát a nebo si s někým vyprávět o situacích, které sevřou hrdlo a zastaví dech? Tak jste tady dobře....

Vítám vás v tomto pokojíčku, mám ráda společnost zajímavých lidí, budeme si povídat..... podám teplou buchtu s láskou dělanou, právě vytaženou z trouby, v krbu praská dřevo a káva se právě nese..... Venku hučí meluzína a my si budeme povídat o světě, který je pro mnohé velkou neznámou.Svět duchů byl je a bude vždy přitahován či odpuzován různými skupinami lidí, jenom nikdy nikoho nenechá v poklidu. Tak se to stalo i mě.

Bylo nebylo.......

obvykle takto začínala každá pohádka. I mě se to stalo. Měla jsem za sebou prvních pár měsíců práce v psychotronice..... přesněji řečeno půl roku. Byl podzim 1996 a já seděla večer u televize, když najednou přišla moje nejmladší dcera a brečela, že kolem ní chodí pán v klobouku a že má červené oči. Že se toho bojí. Nechtěla jsem se hnout od televize a tak jsem ji odbývala, že se jí jenom něco zdálo a ať si z toho nic nedělá, že duch odejde. Musím předeslat, že svět mezi nebem a zemí byl u nás samozřejmostí. Nejmladší dcera měla velkou sílu v očích a jako malá dokázala určit lidem, kteří za mnou přicházeli, jak se jmenoval člověk, který jako duch je jim stále na blízku  a v kolika letech zemřel. Starší dcera docela dobře věštila a kluk se trefoval jenom občas. Duchy jsme viděli všichni a brali jsem je jako něco, co patří k našemu životu a tak to je do dnes. Ale aby je něco strašilo tak, jak najednou popisovala v noci Kateřina, to se ještě nestalo. Šla jsem si sednout do ĺožnice a když si dcera vlezla do postele, tak jsem se zadívala do místa nad její postel. Najednou se na mě zadíval pár červených očí a ve mě by se krve nedořezal. S duchy jsem v té době zkušenosti neměla a docela jsem se této energie bála. Najednou se před mýma očima rozvinula celá postava vysokého muže s kloboukem na hlavě. Sedla jsem si ke stolu a mentálně jsem ho požádala, aby od dcery odešel, že se s ním skontaktuji. Rozjela se mi ruka s automatickým písmem, kde mi sdělil, že je kamarádem Josefa, že se jmenuje Vašek, že měl manželku Lenku a dceru a že vzkazuje Josefovi, aby si dal pozor na peníze. Prosil mě, abych to napsala Josefovi, protože jinak než přeze mně se s ním zkontaktovat neumí. Bylo mi z toho všelijak. Hlavně jsem pociťovala silné bolesti. Josefovi jsem vzkaz předala a dozvěděla jsem sem se,že skutečně měl kamaráda Vaška, který byl asi tak rok ženatý, pocházel z Moravy a když se autem vracel od rodičů do Prahy, tak skončil pod kamionem. Že ho asi 4 hodiny zachraňovali lékaři na sále, ale boj prohráli. Zemřel. To byly ty bolesti, které jsem při kontaktu s duchem pociťovala.

čarodějka Blanka

Máte-li nějaké zážitky a chtěl(a) byste se o ně podělit, máte možnost se na těchto stránkách zviditelnit. Pokud byste potřeboval(a) se psaním pomoct, napište mi text na můj e-mail: carodblanka@atlas.cz a já jej upravím, odešlu na váš e-mail ke schválení a po té bychom jej dali na tuto stránku. čarodějka Blanka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Duchové

(kamila , 9. 10. 2011 15:02)

hele jestli tě zajímaj duchové tak napiš na google chrome duchové existují a potom na pokoj který je celí zelený je to pro 18 letý ale mě je 8 a taky sem tam šla a bylo hnusný nevim z čeho to udělali.

Re: Re: Duchové

(Miška, 27. 12. 2011 19:04)

To dali stopku .. a potom daly nasp'ať play a ta osoba sa približila ale to je Fake ;)

Počujem To

(Miška, 27. 12. 2011 19:02)

Niekedy keď idem do kupelňe a zavrem si dvere počujem buchot alebo šuchot alebo ako sa otvrorí zrkadlo (lebo mi máme také skriňkové) .. a dnes sa mi nedala vipnuť Tv .. veľmi zaujímave a tak ale aj s kamoškou meme jeden pribeh ale ten sa mi písať už nechce pretože som ho už písala na jeden strašidelný pribeh...

strašidelný dům

(kamila, 9. 10. 2011 14:52)

Takže,začalo to takhle.Jednou sem s kámoškou slavili helouvín(bylo mi 7 tad mi je 8)a přakecali jsme naši mámu aby nás pustila ven samotný!No, ale to jsme neměli dělat,protože jsme narazili na dům a protoře jsme zvědavé tak jsme tam šli!No a

Re: strašidelný dům

(kamila , 9. 10. 2011 14:55)

najednou se obrátim na kámošku a ona tam neni.A dál vám to říkat nebudu

Re: Re: strašidelný dům

(kate, 22. 11. 2011 12:26)

no tak si to strč do p..... a vyjeď

Mezi nebem a zemí

(Jitka, 3. 10. 2011 8:15)

Narazila jsem náhodou na tyto stránky a chvílemi mi běhá mráz po těle. Mám několik příhod, které mi do života vklouzly a musím na ně myslet. Jedna z nic je příběh mého otce. Před lety vážně onemocněl, zůstal jen ležet po několika mrtvičkách, přišel o nohu a přesto se snažil zůstat s námi ze všech sil. Byl to milý, veselý člověk, na kterého jsme se sestrou byly dost citově vázány. Prostě krátce řečeno, byl pro nás tím nejlepším tátou. Já jsem dlouhodobě nemocná s páteří. Jednou, když jsem byla v lázních mě v noci - přesně ve 2.15h probudilo šramocení rádia, které světe div se, bylo vypnuté. Takové zvuky, jako když Vám něco ruší například mobil. Vstala jsem nějak zpocená, uplakaná a znovu se snažila usnout. Viděla jsem otce, který za mnou přišel po svých, jakoby byl zdravý, v bílém rouchu a mával. Ráno jsem vstala a kouknu na hodiny, zůstal tam čas 2.15. Hned jsem věděla, že je zle, že mi otec umřel a opravdu, po snídani mi tuto smutnou zprávu volala matka. Přišel se se mnou rozloučit? Nebylo to první takové vidění, jeli jsme s manželem na poslední rozloučení a on začal v kopci předjíždět nákladní vůz s přívěsem, plně naloženým dřevem. Vzpoměla jsem, jak mi otec říkával, že ten kopec je na toto nebezpečný v době, kdy jsme tudy jezdívali k babičce. Proti nám další náklaďák, manžel zastavil a čekal náraz...to já v klidu seděla a prostě věděla, že to bude dobrý, ani jsem hlásek nevydala a skutečně, vůz proti nám stihl dobrzdit. Manžel celou cestu již jel úplně vzorně a nepromluvil ani slova. Jen nechápal, že já věděla, že to bude dobrý a ani jsem necekla ....jindy totiž občas zaremcám, aby zpomalil apod :-)) Prostě jsem cítila, že nás něco tajemného chrání...Tohle všechno pak ještě mělo pokračování. Maminka totiž chtěla otce zpopelnit a rozprášit v místě bydliště na loučku. My s tím nesouhlasili a nechali tatínka . spíše už jen urnu s popelem dát do hrobu do místa jeho narození - k rodičům do hrobu. Jednoho večera se mi ve snu zjevil znovu a děkoval mi za to, že jsme ho dali domů....usmál se, a pomaloučku odcházel - opět po svých. Od té doby se již nezjevil, ale vím, že je tu s námi a chrání nás dál.

zachranil mi zivot

(aneta, 4. 9. 2011 18:33)

Ja osobne jsem se s duchem nesetkala,ale kdyz jsem byla mala jeden mi zachranil zivot. Ja uz si to nepamatuju, ale mamka mi vypravela jak se to stalo. Vecer me mamka ulozila do takove te postylky pro deti, ktere maji sitku po stranach, aby nespadlo dite z postele. Sama si sla lehnout vedle me do sve postele. Najednou se mamka v noci probudila a u me postele videla mlhavou postavu, na ktere bylo rozpoznatelne pruhovane triko. Mamka me nahmatala rukou a ja byla zamotana v te sitce, kdyby se todle nestalo mohla jsem se uskrtit.

Duch na hrbitove

(Jarda dvorak, 14. 6. 2011 3:15)

Jednou sme skamaradem vyvolavaly duchy a kymyrad zacal rikat ze to neexistuje...ten den vecer sme se vracely na hrbitov a 10 metru od nas prosel duch a zmizel za zdi od te doby uz nevyvolavam a radsi verim v duchy protoze jeho tata zemrel tyden potom.

comment one

(kapriol, 26. 3. 2011 17:42)

čarodějka? děláte si egraci?kdybyste opravdu byla čarodějka neprohlšovala byste o sobě že jí jste...a to že někdo vidí duchy není nic čarodějicého děje se to i duchovním..ale jinak pěkný článek a zajímavý blog..

Re: comment one

(pro pána, který se bojí zveřejnit, 26. 3. 2011 21:45)

Já se kritiky nezříkám, své jméno můžete zveřejnit. Pod pojmem čarodějka si každý představuje něco jiného.Není to titul, není to nic hanlivého a ani to ze mě nedělá Boha. Nestaví mě to nikam, kam se uměle staví spousta lidí, třeba výrazem Mistr. A mnozí neumí ani základy. Čarodějka je pro mne název, který vymysleli moji klienti a já jej přijala. Toť vše. Čarodějka Blanka

Skryté schopnosti

(Iva, 2. 1. 2011 20:55)

Je možné, že každý člověk má v sobě nějakou skrytou schopnost - například k věštění, vidět do budoudnosti, či něco jiného ? Jak člověk může nějakou skrytou schopnost, o které dříve nevěděl, v sobě objevit ?
Děkuj za odpověď.

dýchání v pokoji

(lenka, 2. 8. 2010 20:06)

dobrý den.nemám žádné skušenosti ani zážitky z duchy,ale taková menší nepříjemnost se mi stala.bylo to hodně večer v našem pojoki..přestěhovala jsem si postel pod okno v pokoji.a,když už jsem se chystala usnout tak to začlo.z ničeho nic začlo něco hrozně hlasitě dýchat.bylo to šílený.jako by vedle mě někdo ležel a dýchal stejným tempem jako já.v pokoji semnou spala i má sestra.a nejhorší na tom pro mě bylo,že jsem to slyšela jen já a ona ne.musela jsem si dát špunty do uší,ale stejně se na tom nic nezměnilo.druhý den se to už neopakovalo.ale o pár dní na to..se to stalo znova to už slyšela i má sestra.nahánělo to hrůzu.do teď nám nejde do hlavy co to mohlo znamenat nebo co to dělalo.každopádně to není žádný výmysl...a po tomhle zážitku mám takový názor,že duchové vážně existují mezi námi..

poděkování všem

(čarodějka Blanka, 12. 11. 2009 12:53)

Děkuji mnohokrát za všechny příspěvky, skutečně mě váš zájem velmi těší a pokud byste se rádi podělili o jakékoli sebemenší setkání s tajemnem, pošlete mi příspěvek buď touto formou a nebo na e-mailovou adresu: vuneblanky@seznam.cz a já Vám vytvořím samostatnou stránku. Blanka

Hrůza

(Blanka, 19. 2. 2009 16:14)

Víte, ja se jmenuji Blanka a narodila jsem se 1996. Nevite, zda je to nějaká spojitost???

Příběh

(Ashley, 14. 1. 2009 14:58)

Myslím že je to nádherný příběh. Zajímám se tptiž o takovéhle věci...

uznání

(Anděl, 3. 2. 2008 20:36)

Myslím že je to krásný příběh...miluji tajemno, ale něco takového se mi asi nikdy nestane.