Jdi na obsah Jdi na menu
 


vyvolávání duchů

2. 7. 2008

Vítám vás na stránkách, které nenechají nikoho klidnými. Svět duchů mnohé lidi uvádí v šílenství a naopak jiné dráždí. Spousta lidí s tímto tématem nechce nic mít, protože tomu nevěří, ale mnohdy je to zástěrka pro strach. Bojíme se něčeho, čemu nerozumíme. Chtěla bych do této rubriky vkládat jak zážitky své, svých klientů a zároveň se dopracovat k tomu, že byste si zde přečetli něco o návodu k situaci, kdybyste se s něčím takovým setkali a nevěděli, jak se chovat.

Mám několik zážitků z této branže a budu se snažit je sem postupně dopisovat.

Zážitek č.1:

Jednoho odpoledne mě doma navštívila paní se synem, protože chtěli vyložit karty. Pak slovo dalo slovo, dohodli jsme se, že tady u mě a se mnou se pokusí vyvolat duchy. Že prý mají jednoho ducha z nižší kategorie, který je neustále navštěvuje a říkají mu Franta. Když jsme srozjeli u stolu vyvolávání duchů, tak se obrácený kelímek rozjel jako divý a odpovídal samé nesmysly. Cítila jsem tady doma jakousi energii, která s nimi bohudík odešla. Vyčistila jsem prostor a neměla jsem doma už žádné podivné události.

Zážitek číslo 2:

Toto není můj zážitek, ale jedné mojí klientky. Přišla ke mě s velmi porušenou psychikou, nesoustředila se a měla velmi vážné deprese. A táhlo se to asi 2 roky. Byly prý na školní brigádě a protože se děvčata večer nudila, tak začala vyvolávat duchy. Najednou se jim začalo světlo u lampy zhasínat a rozsvěcet, slyšely bouchání do skříní a protože všechny dívky dostaly strach, rozutekly se před tím, než ducha odvolaly a prostor vyčistily. Zbyla tam tato dívka, která v tom prostoru spala několik dní a zanechalo to na ní nepříjemné následky. 

Zážitek č.3

Je to několik let, co mi sem můj dospělý syn přivezl svého kamaráda, že chce vyložit osud a na konci mi ukázal fotografii své sestra, která prý před třemi lety odešla do Itálie a nedávala o sobě zprávy. Jestli prý ještě džije, byla jeho otázka. Zadívala jsem se na portrét  a když jsem odpověděla, že asi nejspíš ne, že ji vidím utopenou, tak se ozvala v této místnosti dutá rána do dveří u skříně, jakoby zvuk vycházel zevnitř. Kluk se vyděsil ne mojí odpovědi, protože mi totu mou vizi odsouhlasil obdobným pocitem ale lekl se rány, která se najednou ozvala a když přijel syn, že ho odveze, tak klient zaplatil a synovi říkal: jedem vole, tady se dějou strašný věci. Já mám bobky v gatích!

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

OMG

(DANIEULUER, 11. 2. 2017 20:38)

AHOJ SMRADE

Dabel

(Sára, 22. 10. 2015 0:27)

Ahojte lidi možná mi v tomhle nebudete věřit,ale byli jsme děcka a měli jsme svou partu jednoho dne jsme vymysleli že zkusíme vyvolat Dábla.. Jak jsme dořekli poslední slovo všechny svíčky zhasly a s nebe začalo badát čísté peří,a v okně byli červené blesky a slyšeli jsme jak někdo v tom okně křičí o pomoc,neveděli jsme co to je :o a jestli to byl opravdu Dabel tak na to nikdo s Party nezná odpoved,ale je zvláštní že den po tom napsala kámoška do spol.chatu že má uplně podrábaný ksicht a když nám poslala fotku tak jsme vůbec nechápali,vypadala jak kdyby byla posedla Dáblem... Něco mezi náma je a estli chcete žít stastný spokojený život tak nikdy nic takové nevyvolávej te ;)

Re: Dabel

(Aneta Jirásková, 5. 12. 2016 17:59)

Ahoj Sáro já ti věřím! Opravdu no je to tak duchové existují

Re: Dabel

(Adámek, 31. 12. 2016 16:28)

duchové existují!!!!Pozor je to velmi nebezpečné vyvolávat duchy protože pak vás budou pronásledovat celý život!!!

Re: Adámek

(tvcarrie, 15. 1. 2017 21:13)

Adámko máš pravdu páč mě už pronásledujou a opravdu to není nic příjemného.

Re: Dabel

(tvcarrie, 2. 1. 2017 12:04)

sáro já ti to taky věřim.

Věřim

(tvcarrie, 30. 12. 2016 22:31)

Lidi já sem viděla už krvavou Marry,duší holku z novin a duchy který neznam a nejhorší na tom je to že mě a mí kámošky chtějí dostat.a to nekecam!!!!!

Paranormal duchové

(Aneta Jirásková, 5. 12. 2016 17:55)

Ahoj možná tomu nebudete věřit ale je mi 9.let a. Když jsem ve škole tak se mi dějí děsivé věci. Když jsem ve škole tak mám mráz v zádech jako kdybi mě chtěl někdo zabít! Myslete si co chcete ale já blázen nejsem! A když jsme s kamarádem vyvolávali duchy(samaru, foxy a panenku čaky)tak tam doopravdy byli!

Re: Paranormal duchové

(Andrea , 18. 12. 2016 17:19)

Aneto musím tě upozornit že nikdo nemůže dokázat že duchové existují ale věř tomu co cítíš a pak se to třeba splní a paranormal duchové se líší od normálních důchu velmi prostým důvodem máto jiný význam paranormal duchové: je to že když někdo vídí něco co není normální tak to můžeme si představovat v hlavě nebo taky ne duchové: že to vůbec neexistuje

Věřim

(tvcarrie, 30. 12. 2016 22:28)

hele holka todle není nic to bys měla být jednou v mim životě.Páč já už jsem viděla duší holku s novin krvavou Marry a duchy který neznam a to nekecam mí kámošky vám to můžou dosvěčit páč jim se to děje taky.

strach

(aneta, 21. 10. 2015 22:39)

Ahoj lidi kdyz je vyvolavam jen v hlave beg svicek co se stane?

duchové

(Lenča, 21. 4. 2010 12:06)

vyvolávání duchů bych nedoporučovala..pokud budete vyvolávat tak nelze odvolat..duchové vám mohou skazit život.mohou vás všude pronásledovat.....já osobně viděla ducha je to hnusný pocit....vždy když si na to vzpomenu jede mi mráz po zádech..mám důkaz jako fotky že ti duchové existují

Re: duchové

(žanet, 18. 2. 2012 15:06)

jak vypadal?

(Anna , 27. 9. 2014 13:01)

Já jsem zase víla a jsem malá jako palec

(Anna , 27. 9. 2014 13:02)

Já jsem zase víla a jsem malá jako palec

Re: Re: duchové

(vasek, 14. 1. 2015 20:47)

Prisel jsem o taťku tak jsem zkousel ho vyvolat ale nepovedlo se.Ted si řikam že jak by asi tak mohl duch mluvit když nema hlasivky a myslet když nemà mozek.Tak ze si zacinam myslet ze po smrti neni nic

Re: duchové

(Simona, 8. 8. 2012 13:15)

pravda!

Re: duchové

(Pavel., 11. 2. 2015 18:34)

Fotky jako důkaz..No to je teda důkaz. V PHOTOSHOPU a jiném SW ti udělám fotek s duchy kolik budeš chtít...

Divné

(N......, 28. 2. 2015 14:09)

Jednou, když jsem byla s rodiči doma tak se nám stala divná věc.
Slyšeli jsme klepání na parapet, taťka se kouknul z okna jestli tam nikdo není, ale nebyl. A za půl hodiny nám volala babička že umřela brababička.
Nevíte čím by to mohlo být.
Děkuji za odpověď.

S kamarádkou jsme vyolávali duchy

(Katka, 31. 10. 2012 22:05)

Kamarádka mi jednou říkala že její bratranec vyvolával duchy, a že se mu to podařilo. Já jsem takovím věcem nevěřila tak jsme to skusily jen tak ze srandy, jesli to bude fugovat. Bohužel se nám to povedlo,byli jsme u kamarádky. Okamžitě jsme ho odvolali. O tom víkendu jsem u ní spala, a byli jsme sami. V domě se děli divný věci, tak jsme si řekli že se nám to asi nepovedlo. Tak jsme ho zkusily znovu odvolat. Potom byl klid. Mě sice nic nepronásleduje, ale mou kamarádku ano. Vidívá postavu muže. Pokaždé když jsme u ní tak se tam dějou strašidelné věci, a můj pes se štítí jejího domu, a to nikdy před tím nedělal, doho chlapíka se nemůžem zbavit. Od té doby na to věřím.