Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co to je štěstí????

19. 2. 2009
Štěstí

je ve své podstatě jenom pocit a my si pod tím můžeme představovat cokoli. Tento pocit nám pomáhá vytvářet jakýsi endorfin......který bývá nazýván hormonem štěstí. A co říká teorie? Uvolňuje se do mozku a tím  způsobuje dobrou náladu, pocity štěstí, tlumí bolest, ovlivňuje výdej některých hormonů, vyplavuje se při stresu a svalové zátěži (při porodu, sportování). Také hraje důležitou roli v některých tělesných funkcích (při regulaci teploty). Je obsažen v mnoha potravinách, jako třeba v čokoládě, ale například i v určitých drogách.
My ale nepotřebujeme ani čokoládu, ani drogu.... my si tento pocit dokážeme navodit sami.
V první řadě si musíme umět vytvořit dostatečně silný energetický obal a následovně jej naplnit energií. V tom okamžiku se v nás rozhostí velmi příjemný pocit klidu. Je to cvičení, které se dá naučit. Naučila jsem to stovky lidí, vy můžete být jenom další v řadě. V tomto okamžiku stačí zavřít oči a vzpomenout si na místo, které milujete, na nádherné počasí a kouzelné květiny, stromy... může to být i v zimě, pak si představujte místo a okamžik, který vám přinesl úžasný pocit uspokojení. Mějte oči zavřené a alespoň 10 minut nechte svou mysl unášet těmito příjemnými pocity. Věřte, že tyto chvíle s těmi místy spojené se budou opakovat a že není nic a nikdo, co či kdo by vám v tom zabránil. Pesimista si samozřejmě řekne, na to nemám, tam se už nikdy nepodívám........budu nohama na zemi!!!! A tak se i stane. Nejsilnější přání se naplní. V tomto případě záporné přání. I když dnes peníze nemáte, věřte energiím, které vyzařujete, že přijde okamžik, který vám vyrazí dech a vy si svůj sen budete mít šanci opět splnit.

Rada, jak si splnit svůj sen:

1.neposlouchejte žádného pesimistu,
2.nenechte se otrávit řečma o neúspěchu, o nevyléčitelné nemoci, o ranách života, o dluzích.
3.věřte sami sobě a svým schopnostem
4.neúspěch je jenom ukazatelem, že něco děláte špatně a že je to ve vaší mysli
5.svou mysl napravíte a pokud nevíme jak, zeptáte se na tel.č.: 603803806
Vaše čarodějka Blanka vám odpoví na všechny všetečné otázky.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Poděkování

(Hana Lošanová, 2. 6. 2010 0:13)

Vážená paní Blanko,
ani nevím jestli to mohla být náhoda, že jsem mezi tak velkým výběrem objevila zrovna Vás. Vaše články mne velmi zaujaly. Hledám cestu jak v hustém lese, a zdá se, že se na Vás v budoucnu obrátím, buď o radu, nebo případně v nějakém kurzu apod. Je až neuvěřitelné jak dovedete podpořit sebed§věru. Děkuji. Mějte se moc hezky zdraví Vás Hana

odpověď Zdeňce Trhlíkové

(čarodějka Blanka, 27. 5. 2010 11:49)

Čtěte pozorně řádky, štěstí není fyzický fakt, žádná výhra, žádné peníze. Štěstí je pouhopouhý pocit a ten můžete mít jako absolutně chudá a nebo naopak pocit neštěstí můžete mít jako miliardářka. Asi jste nepochopila řádky, zahoďte pesimismus a svět bude mít pro vás i pro vaše okolí příjemnější barvy. Mějte se hezky.čarodějka Blanka

štěstí

(Zdeňka Trhlíková, 26. 5. 2010 22:30)

Štěstí si vzájemně přejeme, po štěstí všichni toužíme - ale co pro to sami můžeme udělat, abychom si ho přivlastnili a hlavně - aby nás neopustilo. Je přece o něm známo, že dovede být velice vrtkavé. Pokud štěstím myslíme například výhru ve Sportce, tak takové štěstí skutečně vrtkavé je. Peníze utratím a časem z toho moc nezbude. Já jsem přesvědčena, že to štěstí, po kterém každý člověk bytostně touží, je štěstí z úplně jiné kategorie. To nebude jenom tohle pomíjivé štěstí, které nám zpříjemňuje chvilky na tomto světě. To by bylo málo. Lidské srdce (podle mě) touží po štěstí definitivním. Po štěstí, které mu už nikdy nikdo nevezme. Ani lidi, ani okolnosti, ani čas, dokonce ani smrt ne!

Štěstí

(odpověď, 4. 8. 2009 18:28)

Děkuji. čarodějka Blanka

štěstí

(mila, 4. 8. 2009 11:08)

JE fakt,že si štěstí člověk nekoupí.Ale když jsem si přečetla vaše rady,tak říkám!Svatá pravda!