Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz kreslení pravou a levou hemisférou pořádaný v Českých Budějovicích ve dnech 6.- 7.9.2014

Přeji krásný dobrý den,

Ještě než si přečtete, kde se kurz koná, přečtěte si prosím tyto řádky:

Ráda bych předeslala, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Zde se budete učit kreslit a potřebujeme k tomu obě mozkové hemisféry. Pravá hemisféra má za úkol vnímat, cítit, vidět celek, atd. a levá hemisféra pomáhá v rozumových úsudcích, předává vnímané třeba do ruky nebo do nohy a díky tomu kreslíte či před něčím utíkáte a nebo zpíváte atd. Vyzkoušíte si, jak tyto dvě hemisféry propojit, např. cvičením ( fyzickým pohybem ), a nebo kreslením . Co přesně a co všechno má která hemisféra za úkol, je podrobně popsáno v mnohé literatuře, já bych jenom ráda vyvedla z omylu všechny lidi, kteří přicházejí na kurz a mají představy o tom, že vše jde samo. Že pravá hemisféra za ně všechno udělá. Není to tak. Učíte se krok za krokem jednoduchou techniku kreslení, díky které skutečně každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét.

Byla vymyšlena paní Betty Edwards a jejím týmem učitelů. Technika je velmi jednoduchá a byla vymyšlena tak, aby se mohl naučit kreslit každý, kdo nemá žádné zkušenosti, kdo nemá uvolněné zápěstí, i když 2 dny jsou velmi krátkou dobou.

Podívejte se na má videa, kde je vidět piplavá práce klientů: https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=2

 

Tento víkend 6. - 7.9.2014 pořádám kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Českých Budějovicích v  prostorách restaurace

U Jelena, Suchovrbenská 1142/24.    http://www.restauracejelencb.cz/cz/page/1532/kontakty.html

Pro tvorbu certifikátů potřebuji znát jména a příjmení účastníků a proto prosím všechny, kteří mi jej nezaslali, o zaslání emailem.

Všichni budou mít možnost si na místě zakoupit kávu a čaj a cokoli jiného k napití i jídlo ve velmi příjemné ceně menu. Sebou si vezměte hlavně dobrou náladu a doplatky ..... k zaplaceným poukazům ze slevového portálu je 200,- Kč a kdo platil zálohu 500,- Kč na můj účet, tak doplatek je stejný jako záloha na místě.

Pomůcky dostanete všichni na místě.

Začátek je po oba dny v 10,30 hodin a konec ve 14 - 15,30 hodin dle potřeb každého či rychlosti v malování :). Prosím nechoďte na místo konání dříve jak v 10,30 hodin, restaurace nám zpřístupní prostory až chvíli před 10,30 hodinou. Těším se na všechny. Blanka Malá

P.S. Kdo by potřeboval z jakéhokoli důvodu změnit termín kurzu, má možnost se nejpozději 24 hodin před kurzem omluvit a požádat buď o návrat zálohy či o přesun. Peníze za poukaz vrací portál dle obchodního zákoníka pouze 14 dní po zakoupení.

Kdo se neomluví a nedostaví, záloha či poukaz propadá. B. Malá