Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz kreslení pravou a levou hemisférou pořádaný v Pardubicích

Přeji krásný dobrý den,

tyto informace jsou pouze pro registrované účastníky. Má - li někdo zájem či pouze dotaz, pište na email: kurzymalovani@gmail.com

Ještě než si přečtete podrobnosti o kurzu, přečtěte si prosím tyto řádky:

Ráda bych předeslala a vzkázala všem, kteří se neinformovali o technice Kurzu Kreslení pravou hemisférou, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Představy prosím nechte doma :).

Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit po celé dva víkendové dny. Z tohoto víkendu si odnesete hlavně cennou zkušenost, že skutečně každý člověk zvládne určitě jednoduchý a když bude mít dostatek trpělivosti, tak postupně i složitější portrét.

Tato technika byla vymyšlena paní Betty Edwards a jejím týmem učitelů a nazvali jí ,, Kreslení pravou hemisférou ''.  Je velmi jednoduchá a je vhodná pro každého, kdo nemá žádné zkušenosti, nemá uvolněná zápěstí a nepotřebuje trénink.

Podívejte se na má videa, kde je vidět piplavá práce klientů:

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=2 

 

Tento víkend 21. - 22.10.2017

 pořádám kurz kreslení pravou a levou hemisférou v prostorách

budovy T - STRING, Masarykovo nám. 1484

https://mapy.cz/zakladni?x=15.7704127&y=50.0381777&z=17&source=firm&id=1891101

 

Pro tvorbu certifikátů potřebuji znát jména a příjmení účastníků a proto prosím všechny, kteří mi je nezaslali, o doplnění emailem.

Přinesu varnou konvici, budete mít možnost uvařit si do svého hrnku čaj či kávu. Pití a jídlo si můžete vzít sebou. Naproti této budovy je palác Atrium, kde budete mít možnost si zakoupit vše potřebné pro najezení či napití.

Sebou si vezměte hlavně dobrou náladu :) a doplatky ..... k zaplaceným poukazům ze slevového portálu je 250,- Kč a k záloze kurzovného je domluvený doplatek  na místě. Kdo má zaplacené celé kurzovné, nedoplácí nic. Kdo nemá zaplacené kurzovné, vezme sebou celou částku. Pomůcky dostanete všichni na místě. Prosím o přesné částky.

Poukazy sebou nosit nemusíte.

Začátek je v sobotu i v neděli od 10 hodin a konec ve 14. - 15.  dle potřeb každého či rychlosti v malování :).

Tato práce je mým koníčkem a proto se těším na všechny. Blanka Malá

P.S. Kdo by potřeboval z jakéhokoli důvodu změnit termín kurzu, má možnost se nejpozději 24 hodin před kurzem omluvit a požádat buď o návrat zálohy, kurzovného či o přesun na adresu: kurzymalovani@gmail.com.  Kdo se neomluví a nedostaví, záloha či poukaz propadá.

B. Malá