Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kreslení pravou a levou hemisférou.

1. 10. 2017

Kurz kreslení pravou a levou hemisférou

pořádané v Brně, Hradci Králové, Liberci, Olomouci, Ostravě, Pardubicích, Praze. Blanka

Cena: 3000,- Kč

Objednávejte se prosím na: kurzymalovani@gmail.com

Návštěvníci kurzu mi mohou dle svého zájmu položit jednu otázku a já se z numerologického rozboru či vhledem snažím každému odpovědět. Obvykle z budoucnosti klienti řeší svůj stávající či budoucí vztah, práci a také své schopnosti.

Pravidla:

Platnost poukazu prodlužuji na požádání každému. Podmínkou je poslat žádost s číslem poukazu na email kurzymalovani@gmail.com ( vč. hesla či deaktivačního kódu ) . 

 

Při zakoupení slevového poukazu, který je opravdu velmi výrazně zlevněný, je potřeba znát podmínky, za kterých poukaz můžete využít a který určuje i úskalí výrazné slevy.   

 

1.Závazná registrace účastníka kurzu probíhá pouze písemnou formou.  Buď je potřeba zaslat domluvená záloha na účet, VS je termín kurzu a do textu je potřeba zaslat svůj email, kterým se kontaktujete, nebo je potřeba zaslat číslo zakoupeného poukazu a to vše na email: kurzymalovani@gmail.com. Nejpozději do    5 ti dnů od zaslání objednávky závaznou registraci potvrdím.

 2.Kdo si zakoupil poukaz na slevovém portále, pro závaznou registraci je potřeba zaslat číslo zakoupeného slevového poukazu vč. deaktivačního kódu či hesla. Každý slevový portál má jiné podmínky.

3.Vzhledem k tomu. že se na Kurzech nechci věnovat administrativě, nosit sebou počítač a čísla poukazů na kurzu zadávat do systému, potřebuji čísla i hesla poukazů znát dopředu. Žádám každého o zaslání emailem.  Čas kurzu chci věnovat pouze kreslení a proto si veškerou agendu zpracovávám od každého účastníka v klidu a postupně doma. Neokrádám tímto nikoho o čas na místě kurzu.

4.Dále pro tvorbu certifikátu potřebuji znát jména a příjmení účastníků.

5.Záloha je vratná v případě, když se účastník omluví nejpozději 24 hodiny před začátkem kurzu písemně emailem a o návrat platby zažádá.

6.Změna termínu konání kurzu a místa je vyhrazena. Pokud jsou nevyhnutelné podmínky, kdy není naplněna skutková podstata pro konání kurzu, sdělím to včas ( min. 7 dní předem ) všem účastníkům. Částka za zlevněný poukaz se z těchto důvodů nevrací. Již to, že každý zakoupí velmi levný kurz formou poukazu, je spojené s určitým rozikem za jakých podmínek může poukaz využít. Kdo zaplatí plné kurzovné, změna termínu i místa se domlouvá individuálně a pokud účastník o návrat platby zažádá, bude mu vždy vyhověno. Navíc v případě změny termínu či místa nabízím slevu  ( 50% ), ale to jenom v případě, že zájemce o kurz zaplatí plné kurzovné 3000,- Kč.

7.V případě změny termínu kurzu se peníze za zakoupený slevový poukaz nevrací, ale účastník má právo si vybrat jiný nabízený termín.

8.Věk dítěte na kurzech se pohybuje od 11. roku. Hlavně je potřeba zvážit, jestli je účastník kurzu samostatný, trpělivý a vytrvalý pro práci s technikou kreslení.

9.Upřesnění místa konání zasílám všem registrovaným účastníkům nejpozději ve středu před termínem kurzu kreslení. V pondělí potvrzuji množství účastníků provozovatelům prostorů a až když mi kladně odpoví, zasílám platnou informaci registrovaným účastníkům hromadným emailem.

 

 

ROK 2017

 

Listopad

4. - 5. Olomouc

11. - 12. Praha

25. - 26. Ostrava

 

Prosinec

9. - 10. Hradec Králové

16. - 17. Brno

 

ROK 2018 

 

Leden

13. - 14. Praha

20. - 21. Pardubice

 

Únor

3. - 4. Olomouc

10. - 11. Liberec

24. - 25. Ostrava

Březen

3. - 4. Hradec Králové

17. - 18. Brno

Duben

14. - 15. Praha

27. - 28. Olomouc

Květen

18. - 19. Ostrava

Červen

1. - 2. Brno

 

 

Fotografie a videa zde:

https://www.facebook.com/pages/Doteky-Blanka-Mal%C3%A1/392879467393240

kurz-kresleni1.jpg

 

 

 

 

 

Fotografie a videa zde:

https://www.facebook.com/pages/Doteky-Blanka-Mal%C3%A1/392879467393240

Někdo kreslí pomalu, někdo je rychlejší, ale KAŽDÝ má schopnost kreslit a nakreslit nějaký portrét. Vozím s sebou cca 70 předloh od nejjednodušších, což jsou obličejíčky miminek, až po pracnější, což je vousatý a obrýlený miláček českého národa pan Werich. Jenom trpělivost si musíte přinést, tu nikomu nedodám.

 

Ráda bych předeslala a vzkázala všem, kteří se neinformovali o technice Kurzu Kreslení pravou hemisférou, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit. Vysvětlím, jak propojit pravou a levou hemisféru a proč to ke své práci potřebujeme. Co přesně a co všechno má která hemisféra za úkol, je podrobně popsáno v mnohé odborné literatuře, já bych jenom ráda vyvedla z omylu všechny lidi, kteří přicházejí na kurz a mají představy o tom, že vše jde samo. Že pravá hemisféra za ně všechno udělá. Není to tak. Učíte se opravdu krok za krokem jednoduchou techniku kreslení, díky které skutečně každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét. Byla vymyšlena paní Betty Edwards a jejím týmem učitelů. Technika je velmi jednoduchá a je vhodná pro každého, kdo nemá žádné zkušenosti, nemá uvolněná zápěstí, i když 2 dny jsou velmi krátkou dobou.

Podívejte se na mé fotografie a videa na práci klientů:

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=

malovani_12c1.jpg

 

 

obr.z-kurzu-leden-2012.jpg

veškeré dotazy a objednání prosím zasílejte na: kurzymalovani@gmail.com