Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz jak si k sobě přitáhnout peníze

2. 12. 2011

 Kurz jak si přitáhnout k sobě peníze jsem se rozhodla uskutečnit v době, kdy jsem se dozvídala ze všech stran, jak je situace strašná, že se bude propouštět  z velkých firem, že na tom budeme špatně atd. Sama jsem si uvědomila, že jsem musela projít dlouhým procesem, který mi nakonec přinesl pracovní příležitosti a tím pádem i lepší výdělek.

Jak na to? Když si sáhnete na srdíčko: máte kladný vztah k penězům, aniž byste na nich byl/a závislý/á? Jste bohatý/á? Co si pod tímto pojmem představujete? Zažil/a jste ve svém životě pocit absolutního štěstí?

Každý z nás je nějakým způsobem naprogramovaný a ne vždy tak, jak si sám představuje. Ony představy o sobě samém nebývají podloženy realitou a právě odpověďmi na určité konkrétní otázky sami zjistíte, jak na tom vlastně jste se svým vztahem k penězům a také jak jej vylepšit.

Nikdy nic není náhoda!

Dokladem jsou fyzikální zákony, že energie se nedá zničit.Ale její kvalita se dá změnit.  

Co vyzařujeme, to přitahujeme!

Každá myšlenka plodí čin. I slovo je jejím činem. To jak smýšlíme o sobě i o svém okolí, se zrcadlí v našem životě. Už se vám stalo, že jste zjistili, že se kolem vás  manželé či partneři hádají, nerozumí si? Nakonec to byly vaše problémy v partnerství, které jste nedokázali zpracovat  a přitáhli jste k sobě obdobně smýšlející lidi. V nich se zrcadlilo všechno, co jste nosili hluboko sami v sobě. Máme-li negativní myšlení, nevěříme sami sobě ani okolnímu světu, vyzařujeme tmavou auru a peníze se k nám nemohou dostat. Jak to změnit? Jak změnit svou auru? Musíte objevit boháče ve svém nitru, abyste se jím mohli stát ve skutečnosti. A jak na to?  Není to složité, jenom se přesně musí určit důvod negativního myšlení a zároveň postoje a samozřejmě oboje odstranit.

Jak budete obohaceni na konci kurzu? O nové informace sami o sobě a také o skutečných krocích, které každého dovedou k novým pracovním příležitostem, k novým poznatkům, jak napravit vztah k penězům tak, aby stále přicházeli.