Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz výkladu karet aneb kurz vnímání energie jednotlivých karet

4. 12. 2011

 

 

Kurz výkladu karet aneb vnímání energie jednotlivých karet.

Cena: za 5   dvouhodinových lekcí: 4000,-Kč

          za 10 dvouhodinových lekcí: 6000,- Kč

přez internet a nebo osobně. Na kurz je možné si přinést vlastní oblíbené karty . Rozvíjím vnímání energie každé karty či jiné informace na dálku či osobně,za účelem rozklíčování informace o tom, na jakou otázku hledáme odpověď. Zatím u každého člověka se 100% úspěchem. Využívám své schopnosti přečíst v podvědomí informaci o schopnosti klienta a dále ji všem pomáhám rozvíjet. A je mi jedno, jestli ten dotyčný klient sedí naproti mě a nebo je u internetu na druhém konci světa. Mysl nezná hranice a nezná vzdálenosti. Tak jako léčím na dálku, tak vedu i kurz.

Délka kurzu: 10, 20 hodin, 5 či 10 návštěv po dvou hodinách. 

Obsahem je rozvoj vnímání energií jednotlivých barev, čísel, živlů, planet a různých symbolů. Dále je důležitou součástí práce s vlastním energetickým potencionálem, ochrana před energetickým vyčerpáním a ochrana před negativními vlivy.

Po absolvování kurzu dokážete vyložit minulost, přítomnost, povahové rysy, zdravotní stav,  hledání zón, hledání ztracených předmětů. Poslední 3 lekce chodíme do terénu, kde si výklad zkoušíme na místě. Pokud pracujeme přes internet, situaci v terénu simuluji obrázky.