Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz kreslení pravou a levou hemisférou pořádaný v Brně

9. 12. 2014

Přeji krásný dobrý den,

Tyto informace jsou pouze pro registrované účastníky. Pokud máte nějaké dotazy, pište na email: kurzymalovani@gmail.com

Ještě než si přečtete podrobnosti o kurzu, přečtěte si prosím tyto řádky:

Ráda bych předeslala a vzkázala všem, kteří se neinformovali o technice Kurzu Kreslení pravou hemisférou, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Představy prosím nechte doma :).

Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit po celé dva víkendové dny. Vysvětlím základní informace o levé i pravé hemisféře a dále se budete učit techniku kreslení, díky které skutečně každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét. Byla vymyšlena paní Betty Edwards a její týmem učitelů a nazvali jí ,, Kreslení pravou hemisférou ''. 

Ráda bych vyvedla z omylu všechny lidi, kteří přicházejí na kurz a mají představy o tom, že vše jde samo. Že pravá hemisféra za ně všechno udělá a že zvládnou hned po víkendu namalovat či nakreslit vše, co uvidí kolem sebe bez jakéhokoli tréninku.   

Podívejte se na má videa, kde je vidět piplavá práce klientů:

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=2 

 

Tento víkend 24. - 25.6.2017  

pořádám Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v prostorách restaurace   

U Badinů

    http://www.ubadinu.cz/kontakty-1.html

mapa: 

http://mapy.cz/zakladni?x=16.6243771&y=49.1978302&z=15&source=addr&id=8928577

 

Pro tvorbu certifikátů potřebuji znát jména a příjmení účastníků a proto prosím všechny, kteří mi je nezaslali, o doplnění emailem.

Uvnitř areálu je možnost si na místě zakoupit kávu a čaj a cokoli jiného k napití a také nám připraví výborné obědové menu. České bříško musí být plné :).

Sebou si vezměte hlavně dobrou náladu :) a doplatky ..... k zaplaceným poukazům ze slevového portálu je 250,- Kč a k záloze zaslané na můj účet je doplatek  500,- Kč na místě. Kdo má zaplacené celé kurzovné, nedoplácí nic.

Pomůcky dostanete všichni na místě.

Poukazy sebou nosit nemusíte.

Začátek je v sobotu od 10. hodiny a v neděli v 11 hodin a konec mezi 14. a 16. hodinou dle potřeb každého či rychlosti v malování :).

Nechoďte tam prosím dříve, otevírají až v 11 hodin. 

Tato práce je mým koníčkem a proto se těším na všechny :). Blanka Malá

P.S. Kdo by potřeboval z jakéhokoli důvodu změnit termín kurzu, má možnost se nejpozději 24 hodin před kurzem omluvit a požádat buď o návrat zálohy, kurzovného či o přesun. Kdo se neomluví a nedostaví, záloha či poukaz propadá. Omluvu zašlete na email: kurzymalovani@gmail.com.

B. Malá