Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz kreslení pravou a levou hemisférou pořádaný v Olomouci

3. 2. 2015

Kurz kreslení pravou a levou

hemisférou pořádaný v Olomouci 

 

Přeji dobrý den,

ještě než si přečtete podrobnosti o kurzu, přečtěte si prosím tyto řádky:

ráda bych předeslala a vzkázala všem, kteří se neinformovali o technice Kurzu Kreslení pravou hemisférou, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Představy prosím nechte doma :), protože nic nejde samo. Na tomto kurzu se nekreslí emocionální obrázek. Jediné, co potřebujete a co Vám nikdo nikdy nedodá, je trpělivost.

Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit po celé dva víkendové dny. Vysvětlím základní informace o levé i pravé hemisféře a dále se budete učit techniku kreslení, díky které skutečně každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét. Byla vymyšlena paní Betty Edwards a její týmem učitelů a nazvali jí ,, Kreslení pravou hemisférou ''. 

I když 2 dny jsou velmi krátkou dobou, každý si odnáší alespoň částečně zpracovaný portrét a hlavně zkušenost, jak se zdokonalovat v práci kreslení.

Podívejte se na má videa, kde je vidět piplavá práce klientů:

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=2 

 

Tento víkend 20. - 21.5.2017  pořádám Kurz kreslení pravou a levou hemisférou 

v prostorách Edellmanova paláce ,

Horní náměstí 5, Olomouc

a kurz se pořádá v 1. patře 

 

Pro tvorbu certifikátů potřebuji znát jména a příjmení účastníků a proto prosím všechny, kteří mi je nezaslali, o doplnění emailem. 

Sebou si vezměte něco k jídlu a k pití a také dobrou náladu :) a doplatky .....

k zaplaceným poukazům ze slevového portálu je 250,- Kč a k záloze placené na účet je doplatek dalších 500,- Kč na místě. Kdo má zaplacené celé kurzovné, nedoplácí nic. A kdo nemá kurzovné zaplacené, zaplatí na místě celé. Prosím o přesné částky.

Pomůcky dostanete všichni na místě.

Poukazy si sebou brát nemusíte.

Začátek je po oba víkendové dny v 10 hodin a konec ve 14 - 15 hodin dle potřeb každého či rychlosti v malování :).

Tato práce je mým koníčkem a proto se těším na všechny :).

Blanka Malá

P.S. Kdo by potřeboval z jakéhokoli důvodu změnit termín kurzu, má možnost se nejpozději 24 hodin před kurzem omluvit a požádat buď o návrat zálohy, kurzovného či o přesun. Kdo se neomluví a nedostaví, záloha či poukaz propadá.

 

B. Malá