Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kurz kreslení pravou hemisférou pořádaný v Českých Budějovicích

7. 4. 2015

Přeji dobrý den,

ještě než si přečtete podrobnosti o kurzu, přečtěte si prosím tyto řádky:

ráda bych předeslala a vzkázala všem, kteří se neinformovali o technice Kurzu Kreslení pravou hemisférou, že nejde o automatickou kresbu. Mnozí mívají různé představy a bývají překvapeni. Představy prosím nechte doma :), protože nic nejde samo. Na tomto kurzu se nekreslí emocionální obrázek.

Kurz kreslení je skutečně kurzem kreslení a kreslit se budete učit po celé dva víkendové dny. Vysvětlím základní informace o levé i pravé hemisféře a dále se budete učit techniku kreslení, díky které každý člověk zvládne jednoduchý a postupně i složitější portrét. Byla vymyšlena paní Betty Edwards a její týmem učitelů a nazvali jí ,, Kreslení pravou hemisférou ''. 

 Technika kreslení pravou hemisférou je velmi jednoduchá a je vhodná pro každého, kdo nemá žádné zkušenosti, s kreslením začíná a nemá uvolněná zápěstí. Jenom má chuť se naučit něco nového.  I když 2 dny jsou velmi krátkou dobou, každý si odnáší portrét a hlavně zkušenost, jak se zdokonalovat v práci kreslení.

Podívejte se na má videa, kde je vidět piplavá práce klientů:

https://www.facebook.com/media/set/?set=vb.392879467393240&type=2 

 

Tento víkend 29. - 30.4.2017  

 

pořádám Kurz kreslení pravou a levou hemisférou v Českých Budějovicích prostorách  

Restaurace U Jelena

zde je kontakt :

http://www.restauracejelencb.cz/cz/page/1532/kontakty.html

 

Pro tvorbu certifikátů potřebuji znát jména a příjmení účastníků a proto prosím všechny, kteří mi je nezaslali, o doplnění emailem. 

Restaurace nabízí komplexní servis, budete mít možnost si zakoupit obědy v ceně menu i veškeré pití.

 

Sebou si vezměte hlavně dobrou náladu :) a doplatky ..... k zaplaceným poukazům ze slevového portálu je 250,- Kč a k záloze je doplatek dalších 500,- Kč na místě. Kdo nemá zaplacené kurzovné, zaplatí jej na místě celé a kdo jej zaplacené má, má jednodušší život. Nic sebou nosit nemusí. 

Pomůcky dostanete všichni na místě.

Na doplatky prosím o přesné částky.

Poukazy sebou nosit nemusíte.

Začátek je po oba víkendové dny v 10,30 hodin a konec ve 14,30 - 15,30 hodin dle potřeb každého či rychlosti v malování :).

Tato práce je mým koníčkem a proto se těším na všechny :).

Blanka Malá

P.S. Kdo by potřeboval z jakéhokoli důvodu změnit termín kurzu, má možnost se nejpozději 24 hodin před kurzem omluvit a požádat buď o návrat zálohy, kurzovného či o přesun. Peníze za poukaz vrací portál dle obchodního zákoníka pouze 14 dní po zakoupení. Kdo se neomluví a nedostaví, záloha či poukaz propadá.

B. Malá