Jdi na obsah Jdi na menu
 


Své schopnosti můžete lehce probudit

Vyzkoušejte si svou schopnost malým testem. Ozvěte se e-mailem vuneblanky@gmail.com  nebo telefonem: 603803806 a dohodněte si schůzku osobně či přez skype či ICQ. Postupným vedením a otázkami si sáhnete do své nejúžasnější zásoby schopností. Nebojte se sami sebe a ozvěte se. Tento test je ZDARMA.


 

Kurz výkadu karet 

Cena: 3000,-Kč

přez internet a nebo osobně. Rozvíjím vnímání energie každé karty či jiné informace na dálku nebo osobně, zatím u každého člověka se 100% úspěchem. Využívám své schopnosti přečíst v podvědomí informaci o schopnosti a dále ji pomáhám rozvíjet. A je mi jedno, jestli ten dotyčný klient sedí naproti mě a nebo je u internetu na druhém konci světa. Mysl nezná hranice a nezná vzdálenosti. Tak jako léčím na dálku, tak vedu i kurz.

Délka kurzu: 20 hodin, 10 návštěv po dvou hodinách. 

Obsahem je poznání energií barev, čísel, živlů, planet a různých symbolů. Dále je důležitou součástí práce s vlastním energetickým potencionálem, ochrana před energetickým vyčerpáním a ochrana před negativními vlivy.

Po absolvování kurzu dokážete vyložit minulost, přítomnost, povahové rysy, hledat zóny, ztracené předměty. Poslední 3 lekce chodíme do terénu, kde si výklad zkoušíme na místě.Pokud pracujeme přez internet, situaci v terénu simuluji obrázky.

 

Kurz psychotroniky on-line a nebo osobně, ve kterém se naučíte, jak vnímat energie, jak se chránit před neblahými vlivy ostatních lidí ....Kde se zároveň naučíte pracovat s vlastními emocemi, společně určíme a odblokujeme psychické bloky. Součástí kurzu je diagnostikování problémů ( hledat původce chorob, geopatogenních zón či jiných negativních energií ).Pochopíte pohyby a návraty energií a budete udivovat své okolí odpověďmi na ptázky, které by jinak zůstaly pod závojem tajemství. Skripta jsou součástí kurzu.

Cena:1 hodina:400,-Kč, pokročilí 1500,-Kč 10 hodin

začátečníci 3000,-Kč 20 hodin.

ICQ:276-779-579, tel:603803806, e-mail: vuneblanky@gmail.com

 


KURZ NUMEROLOGIE

ve kterém se naučíte vnímat energie každého čísla i součíslí..

Pochopíte souvztažnost numerologie s astrologií a kartami. Naučíte se chápat sami sebe.

3500,-Kč pro začátečníky

Cena: 2000,  Kč  pro pokročilé

 

 

KURZ PRÁCE S KYVADLEM

 Cena : 1500,- Kč

Co vše se naučíte? V 5ti lekcích po 2 hodinách: začínáme rozborem těla, probíráme hledání ztracených věcí, vyzkoušíte si věštění s kyvadlem a naučíte se vše ostatní, co vás bude zajímat a co třeba v praxi použijete.

 

 

 

Vaše čarodějka Blanka

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

odpověď pro Moniku

(čarodějka Blanka, 28. 9. 2010 21:08)

Dobrý den, pokud u mě klient či klientka absolvovala jakýkoli kurz a chtěla certifikát, byť i dodatečně, tak jsem jej vydala. Není to akreditovaný certifikát, ale spíše informace o absolvování. Materiály zasílám, pokud je kient potřebuje. Nejsem vyznavačem teorie a protože každý člověk má svou schopnost posunutou jinam, třeba na Kurz vnímání karet teorii nemám zpracovanou žádnou. Rozvíjím schopnosti, proto nelze paušálně určit, jak pracovat. Každý si odnáší informace podle své potřeby, učím to na konkrétních případech lidí, kterými se každý klient obklopuje. Tím si postup ukládá do paměti.Na ostatní kurzy materiály připravené mám. O jaký kurz byste měla zájem? Blanka Malá

kurzy

(Monika, 27. 9. 2010 11:59)

Dobrý den paní Blanko,
narazila jsem na internetu na Vaše stránky a zaujala mně nabídka kurzů. Nepíšete tam ale, jestli absolventi dálkových kurzů od Vás obdrží nějaké materiály a na závěr certifikát. Proč se ptám? Už jsem absolvovala nějaký ten kurz, kde jsem zaplatila nemalou částku, nedostali jsme žádné materiály a nakonec nám dotyčná paní řekla, že není její povinností nám dát certifikát a nedala nám nic. Hlavně že dotyčná paní jich tam měla vylepenou celou zeď.
Děkuji. Monika

kurz karet

(martina, 30. 6. 2010 19:09)

Milá Blanko,

měla bych zájem o kurz karet. Mohla by jste mi poslat blizsi informace. Muj e-mail: MCerepanova@cpoj.cz. Dekuji s andelskou laskou Martina

ahoj

(janca, 2. 11. 2009 19:42)

mate krasne stranky nechtela by jste zpratelit?maluju enrgeticke obrazy mandaly a vykladam karty . www.obrazyjanakoldova.blog.cz

Vážená paní Blanko

(Lucie Polenská, 5. 3. 2009 20:06)

měla bych zájem o kurz výkladu karet. Mohla byste mi poslat nějaké bližší informace a případně možný termín? Mnohokrát děkuji a budu se těšit. Lucie email - hechicerabien@seznam.cz

Ještě maličkost

(Svitlana Ptáčková, 16. 9. 2008 21:41)

můj email je jaromirptacek@upcmail.cz

Dotaz

(Svitlana Ptáčková, 16. 9. 2008 21:40)

Mám malého syna a muže, který pracuje na směny, ráda bych věděla, jak se k Vám přihlásit na kurz výkladu karet, abych mohla využít toho, kdy bude manžel doma, aby malého pohlídal. Může mne i dovést autem. Děkuji Vám za brzskou odpověď Ptáčková Sv.

odpověď

(čarodějka Blanka, 10. 7. 2007 21:06)

Cena kurzu výkladu karet je stejná jako kurzu psychotroniky. A každý má své karty. Já učím každého zvlášť vnímat energii z jednotlivých karet, rozvíjím schopnost každého jedince, kterou má ukrytou někde hluboko ve svém nitru. A proto mě je to jedno, kdo si co přinese, kdo chce jaké karty používat. Nebo přesněji řečeno, jakou metodu chce kdo k věštění využívat. Blanka

Kurzy karet

(Nikola, 9. 7. 2007 14:05)

Dobrý den,
ráda bych se zeptala, jaká je cena kurzu výkladu karet. Jaké karty používate Vy sama nebo při kurzu?

Děkuji Nikola

kurz

(Anita, 21. 3. 2007 7:44)

Mám zájem o kurz na dálku. další podrobnosti bych s Vámi raději řešila méně veřejně. děkuji A.

odpověď

(čarodějka Blanka, 20. 3. 2007 21:32)

A odkud jste? Chtěla byste absolvovat kurz osobně a nebo na dálku? Blanka

Karty

(Anita, 20. 3. 2007 8:36)

Mám zájem o kurz výkladu karet, předpokládám že po kurzu bych byla lepší a jistější ve výkladu. Zatím jsem v této oblasti nejistý laik. ráda bych jejich prostřednictvím pomáhala všem, kdo mě požádají. dosud si nepřipadám kompetentní. děkuji a ještě jdenou hezký den. A.

odpověď

(čarodějka Blanka, 20. 3. 2007 0:49)

Napište mi prosím, o co konkrétně Vám jde. Zabýváte se duchovnem, vzděláváte se, pracujete v této oblasti...... napište prosím, co byste ráda věděla.Blanka

kurz výkladu karet po internetu

(Anita, 19. 3. 2007 10:32)

Vážená paní Blanko,
několik let se zabývám výkladem tarotových karet. dosud jsem ale neměla možnost konzultovat své schopnosti se zasvědcenou osobou. Pozn.v současné době se účastním III.stupně Reiki.Dlouhodobě se zajímám o duchovno, práci s intuicí a další. pokud to bude z vaší strany možné, kontaktujte mě na e-mailové adrese: annaland@volny.cz anebo anita.vlkova@seznam.cz. pokud byste mi mohla sdělit váš názor po ponoru se do mého podvědomí, budu velmi potěšená :-). přeji hezký den, Anita V.