Jdi na obsah Jdi na menu
 


Numerologie - příklady rozboru osobnosti

5. 1. 2007

Lubomír ………

Jde o muže, jenž vyzařuje klid, pohodu a vyrovnanost. Je vysoce inteligentní, má velmi dobrou  fotografickou paměť a logický vztah k citům a pocitům druhých. Svému nitru rozumí, ví, co ke komu cítí a jaké má mít ke komu chování. Jeho vystupování je pohodové a do svého okolí vyzařuje dominantního a rozhodného muže.  Je cílevědomý, energický, organizačně schopný, dokáže ustoupit, ale ze svých rozhodnutích neslevuje. Patří k lidem, kteří mají rádi svůj životní standart, své zvyky i zlozvyky neradi mění, mají svůj styl a  nepodléhají žádným módním výstřelkům. Dokáže se přizpůsobit, ale nepodřizuje se.  Nejspokojenější je, když o věcech může rozhodovat sám, když mu do jeho rozhodnutí nikdo nemluví a nebortí jeho plány. Pak dokáže být velmi nepříjemný až nekompromisní. Ve vztahu je chápajícím partnerem, který se snaží zachovat si vždy svou svobodu. Pokud mu partnerka v čemkoli brání, pokud ho tlačí do věcí, které nechce udělat, stává se z něho cholerik. Není to člověk, která by měl potřebu hádat se, ale v okamžiku nátlaku svá rozhodnutí hájí velmi razantním způsobem. Nedělá mu problémy respektovat vyšší ustanovení, řídit se zákony, ale nesnáší podřizovat se nesmyslným rozhodnutím ať vycházejí od kohokoli. Jeho nitro je velmi citlivé a každý jeho krok je vyvažován vahami spravedlnosti. Jeho okolí ho vnímá jako člověka, který se dokáže dokonale ovládat a od kterého vědí, co mohou očekávat. Je velmi učenlivý, rád přijímá nové informace a aplikuje je do života pracovního i soukromého. Je nápaditý, podnikavý, vynalézavý a je schopný pracovat hodně hodin denně. Nemá rád stereotyp, proto je přístupný inovacím a změnám. Rád se zviditelňuje a je schopný být velmi dobrý v několika oborech. Patří k lidem, kteří vyhledávají životní jistoty a to samé do svého okolí vyzařuje. Je zvídavý, na vše zná odpověď a v mnohé oblasti se velmi dobře orientuje.  Rád na sebe upoutává pozornost, má dar výřečnosti, zná váhu slova a ví jak s tímto darem zacházet. Je velmi cílevědomý, dokáže jít za svým cílem i za cenu odříkání a nenechá se z této cesty lacino zvrátit. Zná priority života a podle nich se řídí. Je to velmi silná osobnost, která bohužel stejnou houževnatost očekává od svého okolí. Jako partner je v kritických chvílích spolehlivý. Je věrný svým zásadám, své partnerce, rád se vrací do klidu, do rodinného zázemí. I když jeho potřeby jsou více jak standardní. Jeho partnerky byly vždy krásné ženy, každá v něčem výjimečná.

Nejedná se vyloženě o muže, který potřebuje střídat partnerky, ale ženské pokolení se mu líbí. Je to eroticky založený muž s velmi citlivým a smyslným přístupem.

Vaše čarodějka Blanka

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

chybí datum narození

(rybapes@seznam.cz, 15. 5. 2015 16:58)

Výše uvedený rozbor je sice perfektní, ale chybí mi datum narození, ke kterému se vztahuje.....

chybí datum narození

(Blanka, 15. 5. 2015 23:09)

Datum jsem nenapsala proto, že není důležitý. Já zde uvádím jenom názorný příklad, jak rozbor ode mne vypadá. Já používám numerologický rozbor jako odrazový můstek číst energie a přesně je pojmenovat.
Malá Blanka

Stefan

(čarodějka Blanka, 11. 11. 2007 22:32)

Děkuji za Vaší reakci, ale musím Vás zklamat. Pokud byste chtěl rozbor této osobnosti, je to hrazené. Cením je v sekci ceny : 500,- Kč. Děkuji za pochopení. čarodějka Blanka

JAKY VLASTNE JE?

(STEFAN, 4. 11. 2007 23:27)

DATUM NAROZENI 16. 12. 1971